Máme druhé narozeniny! Slavte s námi a využijte slevu 20 %

Autor: Daniela Jírová 22.6.2022 Článek
Boatsafe slaví 26. 6. druhé narozeniny a pro vás máme dárky! V neděli rozdáváme slevu 20 % na pojištění kauce v jakékoliv variantě. Jak slevu získáte?
Máme druhé narozeniny! Slavte s námi a využijte slevu 20 %

Letí to rychle a Boatsafe slaví už druhé narozeniny. Díky vám se nám podařilo ujít pořádný kus cesty. Využíváte nás při závodech i dovolených a spoléháte na nás i na své profesionální cestě - při kurzech a plavbách, které pořádáte.

Uzavřeli jsme už přes 1000 smluv, rozšířili nabídku na 6 produktů, uspořádali jsme 14 jachtařských přednášek a založili Boatsafe Skippers Club. Bez vás by to samozřejmě nebylo možné, proto se chceme o tuhle radost s vámi podělit.

A tak nabízíme slevu 20 % na pojištění kauce v jakékoliv variantě každému, kdo o ni má zájem. A prvních pět z vás získá ke kauci členství v Boatsafe Skippers Clubu zdarma.

Jak získat slevu?

Podívejte se na náš facebook, kde najdete post s informacemi. Napište do komentáře u postu variantu pojištění, kterou si přejete, a my vám pošleme slevový kód. Vy si pak sjednáte pojištění kauce s 20% slevou a můžete se těšit na plavbu!

Jaké pojištění kauce si můžete vybrat?

Dovolená

Pokud vyplouváte jednou ročně na dovolenou, je tato jednorázová varianta přesně pro vás.

Jachtař

Těm, kteří vyplouvají alespoň dvakrát ročně, se cenově vyplatí celoroční Jachtař.

Regata

Pro závodníky je jednorázové pojištění s doplňkovými plachtami v ceně, které kryje i riziko při závodech.

Profík.

Nejkomplexnější Profík je celoroční a kryje kromě dovolené i zvýšené riziko při závodech a plavbách “za úplatu” - kurzy či plavby. V ceně jsou i doplňkové plachty. S jednou pojistkou tak můžete vyrazit během roku kamkoliv a máte vždy krytá záda.

Boastafe na jachtě

Lukáš, Jirka i celý tým často pluje, a tak víme, co ještě na našem pojištění můžeme zlepšovat

Užijte si oslavu s námi a moc děkujeme za přízeň.