Dokumenty ke stažení

Zde najdete seznam všech potřebných dokumentů ve formátu PDF.

Předsmluvní informace

Součástí dokumentu jsou Informace pro klienta (zájemce o přistoupení k pojištění), Informační dokument o pojistném produktu (IPID), Smluvní podmínky pro jednotlivá pojištění a Informace o zpracování osobních údajů v neživotním pojištění.

Předsmluvní informace - platné do 31. 12. 2022

Předsmluvní informace - platné od 1. 1. 2023

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů

V dokumentu naleznete informace o principech zpracování vašich osobních údajů a o vašich právech v oblasti ochrany osobních údajů na portálu Boatsafe.cz. Při jejich zpracování se řídíme právními předpisy, zejména zákonem o ochraně osobních údajů.

Stáhnout dokument

Seznam činností a sportů

Součástí Boatsafe cestovního pojištění jsou nejenom sporty a činnosti bez nutnosti připojištění, ale také zahrnuje i jachting, vodní motorismus, jet-surf a kiting.

Stáhnout dokument

Sazebník - Pojištění kauce

Přehled cen podle typu pojištění, varianty pojištění a limitu plnění.

Stáhnout dokument

Sazebník - Pojištění odpovědnosti

Přehled cen podle varianty pojištění.

Stáhnout dokument

Sazebník - Cestovní pojištění

Přehled cen podle typu pojištění a územní platnosti. Součástí dokumentu jsou také limity pojistného krytí.

Stáhnout dokument

Sazebník - Pojištění storna

Přehled cen podle typu pojištění a limitu plnění. V dokumentu najdete přehledně cenu pojištění storna v základu i cenu za jednotlivá připojištění.

Stáhnout dokument

Sazebník - Asistence na moři SeaHelp

Přehled poplatků za členství podle typu členství, délky a oblasti plavby.

Stáhnout dokument

Pojistná událost

V dokumentu naleznete návod, jak postupovat v případě, že dojde k pojistné události. Součástí návodu je také seznam všech potřebných dokumentů, které budete k jejímu nahlášení potřebovat.

Pojistnou událost v rámci cestovního pojištění nebo pojištění storna je mimo jiné potřeba ohlásit prostřednictvím vyplněného formuláře Oznámení škodní události. Tento formulář lze vyplnit pouze po otevření v aplikaci Adobe Acrobat nebo Adobe Reader.

Pojistná událost - Pojištění kauce

Pojistná událost - Pojištění odpovědnosti

Pojistná událost - Cestovní pojištění

Pojistná událost - Pojištění storna

Oznámení škodní události - cestovní pojištění

Oznámení škodní události - pojištění storna

Marketingový souhlas

Boatsafe marketingový souhlas nabízí spoustu výhod. Klientům poskytujeme užitečné informace, vytváříme a pravidelně aktualizujeme blog, ve kterém najdou spoustu praktických rad ohledně pronájmu jachty i samotného jachtaření. Současně také pro naše klienty pořádáme online přednášky a přinášíme novinky ze světa jachtařů. Marketingový souhlas je možné kdykoliv poskytnout i odvolat v rámci klientské zóny.

Stáhnout dokument

Logo a ochranná známka

Logo Boatsafe včetně sloganu "Od jachtařů pro jachtaře" je registrovanou ochrannou známkou společnosti Rentsafe z.s. Jakékoli použití bez svolení společnosti Rentsafe z.s. je výslovně zakázáno. Více informací v databázi Úřadu průmyslového vlastnictví zde.

Stáhnout logo

Boatsafe Skippers Club

Boatsafe Skippers Club propojuje členy s komunitou profi jachtařů a jeho členem se může stát kdokoliv po zaplacení členského poplatku. Členství lze zakoupit na stránce Skippers Clubu, během nákupu našich produktů nebo si ho můžete aktivovat v klientské zóně a vzniká dnem zaplacení členského příspěvku. Zakoupením členství v Boatsafe Skippers Clubu se stáváte pasivním členem spolku Rentsafe z.s. Kompletní informace týkající se členství najdete v dokumentu Úplné znění stanov spolku.

Úplné znění stanov spolku

Přihláška do spolku