Záznam přednášky: Nebezpečné situace při plavbě a jak je řešit? s Richardem Konkolskim

Autor: Daniela Jírová 5.10.2022 Archiv Skippers Club lock
Slavný český mořeplavec a vítěz řady námořních závodů, který třikrát obeplul sám zeměkouli a na moři zažil spoustu extrémních i nebezpečných situací, se o své bohaté zkušenosti podělí v exkluzivní přednášce.
Nebezpečné situace při plavbě a jak je řešit? s Richardem Konkolskim

Zajímá vás, jak nebezpečné situace řešil Richard Konkolski v těžkých podmínkách? Jaké nástrahy a problémy musel řešit při cestě kolem světa a jak si s nimi bezpečně poradil? Jak plout bezpečně i při náročné plavbě a nebezpečí předcházet?

Podívejte se na záznam inspirativní přednášky, ve které se Richard podělil o své bohaté zkušenosti a námořní příběhy z praxe.

Jak můžete záznam přednášky získat?

Přednáška je zdarma dostupná všem členům Boatsafe Skippers Clubu po přihlášení.

Trvá přibližně 2 hodiny a můžete ji sledovat online kdekoliv - doma v obýváku, v kavárně nebo třeba cestou do práce. A můžete se k ní kdykoliv vrátit.

Kdo přednášku vede?

  • Termín: záznam si můžete pustit kdykoliv
  • Lektor: Richard Konkolski, konkolski.com
  • Cena: ZDARMA pro členy Boatsafe Skippers clubu

Kdo je Richard Konkolski?

Slavný český mořeplavec, držitel mnoha světových rekordů a vítěz řady námořních závodů. Stal se prvním Čechoslovákem, který obeplul zeměkouli a podařilo se mu to celkem třikrát. Účastnil se několikrát závodů osamělých mořeplavců OSTAR přes Atlantik, hned ten první v roce 1970 dokončil i přes zlomený stěžeň na 41. místě. O několik později získal 4., resp. 5. místo. Řadu plaveb uskutečnil na vlastnoručně vyrobené plachetnici Niké.

Richard Konkolski

TIP K 80. narozeninám Richarda Konkolského právě vychází kniha Adama Chrousta Být první. Dobrodružný příběh plný odvahy, tvrdé práce, bolesti, posedlosti, houževnatosti, tíživé samoty a zarputilosti inspiruje již po desetiletí.

A kniha je to opravdu krásná - obsahuje 664 stran s více než 700 fotografiemi a význačnými dokumenty, vyklápěcí stránky s dobovými plakáty a mapou, úryvky z osobních deníků, poznámek a knih, utajené příběhy z plaveb kolem zeměkoule, jedinečné perokresby Miroslava Vomáčky a velkou nástěnnou mapu světa.

Záznam přednášky Nebezpečné situace při plavbě a jak je řešit? s Richardem Konkolskim
Skippers Club
lockPrémiový obsah

Pro odemčení celého článku je nutné být členem Boatsafe Skippers Clubu.

Více informací

Již jste členem? Přihlaste se zde a čtěte dál.