Přednáška: Jak si přebrat loď s Jirkou Zindulkou

Autor: Daniela Jírová 20.2.2023 Přednáška 28.2.2023
Přebírání lodi už nemusí být strašákem. Na zbrusu nové online přednášce vás správným a důkladným převzetím lodě provede Jirka Zindulka krok za krokem a prozradí i spoustu tipů.
Přednáška: Jak si přebrat loď s Jirkou Zindulkou

Přednášku jsme ze zdravotních důvodů přesunuli o 14 dní - na úterý 28. 2. 2023 (omlouváme se, nový termín, který jsme zaslali e-mailem, jsme museli ještě jednou posunout). Děkujeme za pochopení.

Na dobrém převzetí lodě závisí vaše bezpečná a pohodová plavba. A hlavně, ušetří vám i spoustu času, starostí a peněz. Poradíme, jak nejlépe na to!

Kdy přednáška začíná a kdo ji vede?

  • Termín: pozor, nový termín - úterý 28. 2. 18.00 až 20.00 online
  • Lektor: Jiří Zindulka
  • Cena: zdarma

Pro členy Boatsafe Skippers Clubu je záznam k dispozici zdarma po celý rok

Co se na přednášce dozvíte?

Přednáška je plná praktických tipů a osobních zkušeností. Jirka se za 30 let plavil na stovkách charterových plachetnic, a tak má s jejich přebíráním opravdu bohaté zkušenosti.

Ukážeme si jednotlivé části lodě a vybavení, pustíme si názorná videa a poodhalíme i úskalí, která na vás mohou číhat u jednotlivých typů lodí.

Dozvíte se také, na co si dát pozor, na co se zaměřit a na co určitě nezapomenout.

Staňte se lepším kapitánem a plujte bezpečně.

Jak se připojit?

  • Vyplňte jméno a e-mail a zarezervujte si místo.
  • Link pro sledování přednášky vám přijde v potvrzovacím e-mailu po registraci.
  • Prověřte prosím i složku nevyžádané pošty a další složky v e-mailu (Promoakce či Aktualizace). Pokud vám odkaz nedorazí, kontaktuje nás na daniela(@)boatsafe.cz.

  • A pak už si jen najděte pohodlné místo s dobrým připojením a užijte si povídání o jachtingu.

Kdo je Jiří Zindulka?

Instruktor a dobrodruh, aktivní jachtař od roku 1987, držitel průkazu A - velitel jachty oceánské plavby. Na moři během roku tráví víc času než na souši, je instruktorem a zkušebním komisařem, organizuje regaty a miluje náročné plavby do odlehlých míst. Pořádá expediční plavby na své lodi Boomerang i kapitánské kurzy.

Jiří Zindulka

Zajímají vás i další jachtařské přednášky? Podívejte se na informace o všech přednáškách i s odkazem na archiv již proběhlých přednášek.