Záznam přednášky: První pomoc na lodi

Autor: Daniela Jírová 31.3.2023 Archiv Skippers Club lock
Dovolená na jachtě je jedinečným zážitkem. Jak vyřešit i méně příjemné okamžiky a poskytnout účinnou první pomoc? Jak vybavit lékárničku a vyřešit MOB? O své zkušenosti se podělí dlouholetý jachtař a odborník na urgentní medicínu MUDr. Vojta Vajdík.
Záznam přednášky: První pomoc na lodi

Jak můžete záznam přednášky získat?

Přednáška je zdarma dostupná všem členům Boatsafe Skippers Clubu po přihlášení. Přístup si můžete zakoupit i jednorázově.

Trvá přibližně 2 hodiny a můžete ji sledovat online kdekoliv - doma v obýváku, v kavárně nebo třeba cestou do práce. A můžete se k ní kdykoliv vrátit.

Kdy přednáška začíná a kdo ji vede?

  • Termín: na záznam se můžete podívat kdykoliv
  • Lektor: MUDr. Vojta Vajdík
  • Cena: pro členy Boatsafe Skippers Clubu je záznam k dispozici zdarma po celý rok

Zajímají vás i další přednášky? Staňte se členem Boatsafe Skippers Clubu. Na členy klubu čekají navíc prémiové přednášky od nejlepších jachtařů a neomezený přístup ke všem přednáškám v archivu.

Co se na přednášce dozvíte?

Z lodi je na pevninu daleko, a tak první pomoc musí většinou poskytnout kapitán. Na přednášce vás Vojta naučí, jak sestavit lékárničku a jak se vyznat v jednotlivých lécích, jak poskytnout efektivně první pomoc, a zazní také několik zásad, které se vyplatí dodržet. Vojta se v druhé části přednášky detailně zaměří na pád do studené vody a manévr MOB a správnou první pomoc.

Staňte se lepším kapitánem a plujte bezpečně.

Kdo je MUDr. Vojta Vajdík?

Odborník na urgentní medicínu a zkušený jachtař (držitel průkazu B – velitel jachty mořské plavby). Dlouhodobě působí jako instruktor námořního jachtingu a vede kurzy první pomoci. Je také zkušebním komisařem MDČR. Má bohaté zkušenosti z práce v pozemní i letecké záchranné službě.

MUDr. Vojtěch Vajdík
Záznam přednášky První pomoc na lodi s Vojtou Vajdíkem
lockPrémiový obsah

Již jste členem? Přihlaste se zde.

Více informací o členství naleznete tady.


Nejste členem? Přednášku (článek) si můžete za 499 Kč zakoupit i jednorázově.

Osobní údaje

+

Zaškrtnutím políčka potvrzuji, že jsem si přečetl Informace o zpracování osobních údajů a souhlasím s jejich zněním.