10 důvodů, proč si jachtaři vybírají pojištění kauce od Boatsafe

Autor: Daniela Jírová 7.1.2022 Článek
Jsme jachtaři a všechny své zkušenosti jsme vložili do vývoje pojištění. Nezáleží na tom, zda se jachtingu věnujete na dovolené, na regatách nebo jste profi skipper. Boatsafe myslí na všechny. Pojďte se podívat, jak vám tato česká platforma pomáhá.
10 důvodů, proč si jachtaři vybírají pojištění kauce od Boatsafe

10 důvodů, proč jachtaři spoléhají na Boatsafe

Plachtění milujeme a dobře víme, jaká rizika přináší. A proto kompletně pokrýváme pojištění pronajaté lodi a chráníme vás i posádku před finanční ztrátou a potížemi. A v čem se Boatsafe liší od ostatních pojištění na trhu?

1. Blesková likvidace škod

Propadnutí kauce není nic příjemného. Proto se snažíme o co nejrychlejší likvidaci škody. Víte, že nám letos stačily průměrně 3 dny, než jste měli peníze na svém účtu?

2. Komunikace v češtině

Komunikujeme s vámi v češtině a vždy podle české jurisdikce. V češtině jsou i všechny smlouvy a dokumenty. Jakékoliv případné spory se vždy budou řídit českou jurisdikcí.

3. Nehledáme, co nehradit

U každé nové škody se naopak snažíme o plné pokrytí. Snažíme se pokrývat opravdu všechny situace, které mohou na moři nastat, abyste si užili plavbu bez starostí.

4. Škody nahlásíte jednoduše a bez zbytečného papírování

K nahlášení stačí základní dokumenty. Popis nehody pořizuje skipper, vždy v češtině a bez nutnosti shánění dalších podpisů.

5. Rychle, jednoduše a online

Pojištění kauce u nás uzavřete jednoduše a online, klidně těsně před převzetím lodě. Naše platforma je intuitivní a vše najdete na jednom místě.

6. Minimum výluk

Kryjeme např. i škody na motoru a převodovce, které mívají ostatní pojišťovny ve výlukách. Samozřejmostí je krytí poškození, utopení či odcizení dinghy, přívěsného motoru nebo kotvy a řetězu. Kryjeme i škody, které posádka nezavinila – když došlo například k poškození na kotvišti.

7. Transparentní podmínky

Všechny podrobnosti a podmínky máte k dispozici předem a v plném rozsahu. Komunikujeme s vámi otevřeně a neskrýváme vám žádné informace do dalších nesrozumitelných nebo cizojazyčných dokumentů. Vše najdete i v e-mailu a ve své klientské zóně.

8. Zákaznická péče

Víme, že každá nehoda přináší i stres, a tak jsme tu pro vás na e-mailu i telefonu. Letos jsme zákaznický servis výrazně rozšířili a založili Boatsafe Skippers Club. Jeho členové využívají nadstandardní technické a právní konzultace. S právními komplikacemi jim pomáhá i dlouholetý jachtař JUDr. Jan Onheiser.

9. Pojištění na míru a na jednom místě

Naše pojištění se vám přizpůsobí, sami si volíte šíři krytí a délku pojištění. Přibrat si můžete i jachtařské cestovní pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti skippera, nebo třeba asistenci na moři SeaHelp.

Letos na vás čeká unikátní novinka! S jednou jedinou pojistkou teď můžete vyrazit na dovolenou, na regatu i na plavbu s klienty a máte vždy krytá záda. Výrazně jsme totiž obohatili celoroční variantu Profík. Platí vám nově i na regaty a v ceně má doplňkové plachty. A cena zůstává stejná.

10. Vzdělávání zdarma

Zdarma u nás najdete jachtařské přednášky s těmi nejlepšími jachtaři a spoustu zajímavých článků.

Loď na moři

Chystáte se na moře? Rádi vám na vaší plavbě budeme krýt záda. Nezapomeňte proto na pojištění kauce a cestovní pojištění. Pro 100% jistotu doporučujeme přibrat i pojištění odpovědnosti skippera.

Chci si vybrat pojištění

Od jachtařů pro jachtaře. I v roce 2023 💙.

Zajímají vás i další články o jachtingu? Pokračujte na náš jachtařský blog.